telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Тепер я знаю – Дід Мороз існує!

Як відзначив депутат обласної ради, директор Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Володимир Криштоп, у ці дні працівники підпорядкованої йому структури  завершують соціальний проект «Резиденція Діда Мороза-2013» і отримують численні подяки від щасливої малечі за подарунки від казкового персонажа.

Так, нещодавно поштова Снігурочка передала планшет та солодощі  від Діда Мороза восьмирічному сумчанину Владику Чебукіну. Хлопчик, що росте без батьків, з бабусею-інвалідом,  був у повному захваті від такого дарунку.

«Так у нас сталося, - розповіла бабуся Владика Наталія Вікторівна, - що хлопчик росте сиротою при живих батьках. Написали ми з Владиком листа Діду Морозу і як же чекали хоч якоїсь відповіді! Він прийшов зі школи і каже: «Бабусю, це ж Новий рік, усім дітям Дід Мороз дарує подарунки, а мені – немає». А тут ви від Діда Мороза нам такий подарунок передаєте поштовою Снігурочкою! Як ми вдячні усім поштовикам!  За свято для знедоленої дитини, що дитина відчула себе потрібною!»

«Тепер я знаю, що Дід Мороз існує, - гордо промовив Владик, розглядаючи новесенький планшет і перебираючи солодощі».

Такими ж щасливими почували себе й вихованці Конотопської спеціальної школи-інтернату для дітей з вадами зору, котрі теж написали у резиденцію Діда Мороза і отримали подарунки. «Коли наші вихованці  писали листи казковому персонажу, - сказала заступник директора Ннаталія Роспутько, - то не переслідували мети обов’язково отримати подарунки. Отож багато щирих, теплих, добрих послань цих не зовсім здорових дітей стосувались прохань про здоров’я і благополуччя для себе, рідних і оточуючих. Лише в кінці вони дописувати  (і то не всі) побажання отримати подарунок. Але сталося справжнє диво – поштовики знайшли для наших вихованців  доброго Діда Мороза, котрий  виконав дитячі побажання.  Ним виявився підприємець з Кролевця Сергій Буйвал. Він подарував юним авторам листів прекрасні подарунки, за що ми  йому дуже вдячні».

Своєрідними Дідами Морозами для малечі виступили і сумські підприємці:  інтернет-магазин «Казапузов»  в особі Юрія Шаркевича та приватне підприємство «Брати-К» в особі Арсена Малхасяна.  Вони також виконали побажання дітей, котрих доля обділила повноцінною сім’єю чи здоров’ям. Діти отримали мобільний телефон, плед, чудових ляльок, конструктори «Лего» тощо. 

За словами Володимира Криштопа, у ході проекту «Резиденція Діда Мороза -2013»  надійшло 857 листів від юних мешканців Сумщини.  Усім їм, за винятком тих, котрі не вказали своєї зворотної адреси, Дід Мороз надіслав вітання. «Ми дуже вдячні місцевим підприємцям, - зазначив Володимир Миколайович, - що вони відгукнулись на прохання виступити партнерами соціального проекту.  Завдяки таким небайдужим і добрим людям цей благодійний проект житиме. Житиме і віра дітей у диво та добру казку. Тепер будемо чекати кінця нинішнього року, аби збирати новий новорічний врожай листів Діду Морозу. Сподіваємось, що новорічну естафету доброчинності підтримає  більша кількість дорослих благодійників, котрих надихне приклад сумських підприємців.

{gallery}2014/20140128-act{/gallery}

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top