telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Пам’яті Бистрицького Миколи Яковича

Сумська обласна рада з глибоким сумом повідомляє, що 25 січня на 65-му році життя не стало Бистрицького Миколи Яковича, депутата обласної ради шостого скликання, колишнього голову правління ПАТ «Сумигаз».

Від нас пішла прекрасна й щира людина, яка багато років присвятила газифікації населених пунктів Сумщини, розвитку демократії, становленню і вдосконаленню місцевого самоврядування, сприяла соціально-економічному розвитку регіону. За багаторічну й віддану працю йому присвоєне звання «Заслужений будівельник України».

Микола Якович народився 12 травня 1949 року в с.м.т Красний Кут Харківської області. Служив у лавах Радянської Армії, трудову діяльність розпочав на заводі ім..Фрунзе у 1969 році. У 1979 році закінчив Сумський політехнічний інститут за спеціальністю інженер-механік. Двадцять років працював начальником СПМК-9 по газифікації населених пунктів області, був головою ПАТ «Сумигаз», депутатом обласної ради декількох скликань.

Микола Якович назавжди залишиться в нашій пам’яті як людина високих моральних принципів, доброзичливий товариш і друг, готовий завжди підставити плече, вимогливий, але справедливий керівник.

Висловлюємо щире співчуття родині, друзям, близьким покійного з приводу тяжкої, непоправної втрати.

Збережемо про Миколу Яковича світлу пам’ять.

Церемонія прощання із Миколою Яковичем відбудеться 28 січня в обласній філармонії з 12 до 14-ї години.

Голова Сумської обласної ради Геннадій Михайленко, депутати та працівники виконавчого апарату обласної ради

 

 

 

 

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 27 січня 2014, 09:36

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top