telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На соціальні потреби трудового колективу Сумське НВО ім. Фрунзе спрямує понад 19,6 млн. грн.

У ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» прийнятий основний соціальний документ на 2014 рік. У колективному договорі представлені різні види матеріального заохочення, пільг, компенсацій і допомоги для працівників підприємства; заходи щодо поліпшення умов праці та охорони довкілля, соціального розвитку персоналу, культурно-масової, фізкультурно-оздоровчої роботи тощо. У цілому на соціальні потреби заводчан у поточному році буде скеровано в межах 19,65 млн. грн.

«Всі пропозиції, що надійшли від представників трудових колективів у рамках підготовки змін і доповнень до колдоговору на 2014 рік, прийняті до виконання. Наприклад, на чверть збільшено суму витрат на забезпечення безкоштовними обідами фрунзенських донорів. Тепер у дні зборів крові вони отримуватимуть по 100 грн. кожен. Збільшено кошти на надання різних видів допомоги працівникам та ветеранам підприємства, на поліпшення умов праці та чимало іншого», – говорить голова профспілкового комітету НВО ім. Фрунзе Іван Совгіра.

Крім розгалужених програм щодо матеріального заохочення, оздоровлення, фізичного розвитку, культурного дозвілля своїх співробітників, підприємство забезпечує додатковий соціальний пакет, який охоплює різні життєві ситуації. Зокрема, передбачено надання фінансової допомоги як працівникам, так і пенсіонерам заводу в разі потреби. Гарантує об'єднання часткову компенсацію за знімання житла, оплату за проживання сиріт, котрі працюють на підприємстві, безкоштовне або ж пільгове харчування окремим категоріям співробітників, допомогу молодим хлопцям, які повернулися з армії, безвідсоткові позики на тривалий термін, безкоштовний відпочинок, а також утримання в дошкільних установах дітей пільгових категорій працівників.

Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе частково бере на себе витрати за проведення складних операцій та післяопераційне лікування, вартісні медичні консультації для працівників та їх неповнолітніх дітей, а також професійні огляди всіх без винятку заводчан. Щодня організовується доставка співробітників на роботу і додому у пізній час доби. Допомагає об'єднання, коли у працівників весілля, народилася дитина і в багатьох інших випадках.

«Для мене як керівника підприємства реалізація колективного договору є принциповим питанням. Всі зобов'язання, які ми беремо перед нашими працівниками, повинні бути виконані в повному обсязі. Минулий рік став черговим тому підтвердженням: показник склав 100%, при цьому на задоволення соціальних потреб було витрачено близько 19 млн. грн.», – відзначає генеральний директор НВО ім. Фрунзе Олексій Цимбал.

Нагадаємо, колективний договір ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» неодноразово визнавався кращим на обласному рівні. Крім того, основний соціальний документ підприємства став переможцем у номінації «Кращий колективний договір у машинобудівній галузі України» за підсумками 2011-2012 рр.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top