telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На Сумщині в місцевому пункті пропуску «Середина-Буда» відновлено рух транспортних засобів

Починаючи з 31 грудня 2013 року у місцевому пункті пропуску «Середина-Буда» відновлено пропуск транспортних засобів.

Даній події передувала низка організаційних та практичних заходів, які були направлені на забезпечення сприятливих умов для перетинання державного кордону громадянами, що проживають у Сумській та Брянській областях.

З цією метою, на виконання Програми Президента України «Україна для людей» та Стратегії соціально-економічного розвитку «Нова Сумщина – 2015», за безпосередньої участі голови облдержадміністрації Ігоря Яговдика та голови обласної ради Геннадія Михайленка, а також участі співробітників Держприкордонслужби, представників органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів Міністерства доходів і зборів та інших державних контрольних служб, було проведено низку спільних нарад з вивчення даного питання.

Результатом копіткої роботи стало відповідне рішення Кабінету Міністрів України про відновлення руху транспортних засобів через місцевий пункт пропуску «Середина-Буда», прийняте 25 грудня 2013 року.

В даному пункті пропуску забезпечено функціонування спеціального обладнання, яке дозволяє обробляти транспортні засоби дезінфікуючими розчинами. Крім цього, спеціалістами державних органів Держветфітослужби України організовано проведення державного ветеринарно-санітарного контролю та огляду багажу в транспортних засобах.

Місцевий пункт пропуску «Середина-Буда» функціонує щоденно, з 05.00 до 18.00 (час київський).

Нагадаємо, що з 25 вересня ц.р., з метою недопущення занесення в Україну збудника африканської чуми свиней, Урядом України прийнято рішення щодо тимчасового введення заборони на рух транспортних засобів в усіх місцевих пунктах пропуску на кордоні з Російською Федерацією та Республікою Білорусь, яке діє до особливого розпорядження.

На сьогоднішній день в решті місцевих пунктах пропуску, які функціонують на ділянці відповідальності Сумського загону, продовжує діяти тимчасова заборона щодо руху транспортних засобів, всі вони скеровуються до найближчих пунктів пропуску через державний кордон для міжнародного та міждержавного сполучення для проходження визначених законодавством видів контролю, в тому числі й ветеринарного.

З усіх питань, які стосуються перетину державного кордону, громадяни можуть звернутися безпосередньо до Сумського прикордонного загону за телефонами: 0542-671-382, 0542-671-370.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top