telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

За минулий рік рівень виробничого травматизму на Сумщині знизився

У 2013 році в області кількість випадків смертельного та загального виробничого травматизму скоротилася, вкотре підтвердивши сталу тенденцію до зменшення рівня трагедій на робочому місці.

Про це свідчить аналіз стану промислової безпеки на Сумщині, який щорічно проводиться теруправлінням Держгірпромнагляду у Сумській області.     

У порівнянні з 2012 роком кількість травмувань на робочому місці зменшилася на майже 15 відсотків. Смертельний травматизм також зазнав позитивного корегування – таких випадків поменшало на 20 відсотків.

Фахівці теруправління проаналізували і часовий фактор трагедій на підприємствах області. З’ясувалося, що більшість нещасних випадків трапляється в осінній період, а також у нічний та ранішній час.   

Серед галузей прикрим «лідером» за кількістю випадків травмування на робочому місці залишається машинобудування, потім ідуть соціально-культурна сфера та агропромисловий комплекс.

Протягом 2013 року при здійсненні наглядової роботи державними інспекторами було проведено 367 перевірок суб’єктів господарювання області. Виявлено близько 17,8 тис. порушень законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. Тимчасово було зупинено роботу 950 виробничих дільниць, об’єктів, обладнання, що становили загрозу життю та здоров’ю працюючих. За виявлені порушення на 1487 працівників накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафів, із них 481 – на перших керівників. До органів прокуратури направлено 18 подань про притягнення посадових осіб до відповідальності за порушення Законів про охорону праці.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top