telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Фрунзенці відвезли новорічні гостинці вихованцям Правдинської школи-інтернату

23 грудня представники ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» відвідали Правдинську школу-інтернат. Сумські машинобудівники за доброю традицією підготували вихованцям навчального закладу не тільки творчі поздоровлення, а й різноманітні подарунки до Нового року.

Як зазначає координатор поїздки – голова жіночої ради НВО ім. Фрунзе Марина Семчук, керівництво об'єднання придбало для дітей теплу білизну, спеціальне лижне взуття з кріпленнями, а також комплекти скатертин у дитячі кімнати і канат для спортивної зали. А щоб ялинка в школі-інтернаті засяяла ще яскравіше, подарували різнокольорові гірлянди і прикраси.

За сприяння профспілкового комітету «Машметал» кожному учневі були вручені новорічні пакунки з солодощами. А рада ветеранів підприємства передала правдинцям-спортсменам футболки.

Зраділи вихованці Правдинської школи-інтернату й речам, які фрунзенці зібрали під час акції «Допоможи правдинцям», що проходила на підприємстві з початку грудня. Близько місяця в спеціально організовані пункти збору, облаштовані на різних виробничих майданчиках об'єднання, працівники НВО ім. Фрунзе і його дочірніх підприємств приносили різноманітний крам, необхідний дітям і в навчанні, і в побуті.

Вже традиційно окремі структурні підрозділи підприємства підготували подарунки своїм підшефним класам. Закупили, зокрема, дрібну побутову техніку, м'які іграшки, засоби особистої гігієни тощо

«Цього року я вперше відвідав Правдинку. Побачивши очі дітей, зрозумів, наскільки їм необхідна допомога і підтримка дорослих. Так що постійно тримаю зв'язок зі школою, щоб бути в курсі насущних проблем дітвори. Цього разу наш цех вирішив порадувати правдинців, які святкують свій день народження в грудні і січні. Ми підготували для них пізнавальні книги, дитячі конструктори, розвиваючі пазли і багато іншого – все відповідно до вподобань маленьких іменинників», – говорить профспілковий лідер цеху №5 Микола Галкін.

ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» шефствує над Правдинською школою-інтернатом впродовж останніх тридцяти років. Поїздки представників підприємства до своїх підопічних організовуються тричі на рік. Фрунзенці вітають правдинців із Новим роком і випускним балом, а їх педагогів із професійним святом – Днем учителя.

Нині в даному навчальному закладі виховуються понад 100 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top