telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Жодної скарги на корупційні дії працівників податкових інспекцій Сумщини не надходить

Начальник Головного управління Міндоходів у Сумській області Олександр Семченко закликає бізнес не мовчати, а одразу повідомляти про випадки прояву корупції з боку працівників органів доходів і зборів на телефонну лінію «Пульсу» (044) 284-00-07.

«Коли я чую від окремих осіб про те, що в Сумській області впливають на бізнес корупційні ризики, мене як керівника відомства такі факти просто обурюють», – говорить Олександр Семченко.

«Ми щодня моніторимо ситуацію в режимі он-лайн, яка надходить безпосередньо до Міністерства доходів і зборів України, і коли хтось із підприємців звертається на телефонну лінію «Пульсу», співробітники Міндоходів Сумщини миттєво реагують. Крім того, ми звітуємо про вирішення проблеми особисто Міністру доходів і зборів України Олександру Клименку. Жодна інформація про неправомірні дії наших співробітників не залишиться без уваги, тому закликаю підприємців не мовчати», - говорить очільник сумських міндоходівців.

З початку року на сервіс «Пульс» надійшло 44 запити на податкову тематику і 37 на митну. Цьогорічним досягненням міндоходівці вважають відсутність скарг на корупційні дії працівників податкових інспекцій Головного управління Міндоходів у Сумській області.   

Олександр Семченко також повідомив, що в питанні протидії корупції Міндоходів активно співпрацює з органами прокуратури, а також ініціює власні внутрішні розслідування фактів перевищення посадових повноважень. 58 осіб притягнуто до відповідальності, 6 осіб звільнено.

Він звернув увагу, що у міністерстві розроблений Стратегічний план розвитку до 2018 року, який включає профілактику корупції, виявлення її фактів і жорстку реакцію на них.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top