telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Міндоходів Сумщини та Cумське обласне об’єднання роботодавців підписали Меморандум про співробітництво

Представники Головного управлінні Міндоходів області, Сумської митниці Міндоходів та Сумського обласного об’єднання роботодавців «Сумський регіон-2012» підписали тристоронній Меморандум про співробітництво.

Меморандум декларує спільне прагнення втілювати у життя ефективні форми співпраці для створення сприятливих умов розвитку підприємництва в Сумському регіоні, забезпечувати контроль за дотриманням податкового та митного законодавства, запобігати правопорушенням у галузі податкових та митних відносин.

Під час заходу Олександр Семченко, начальник ГУ Міндоходів у Сумській області зазначив: «Це вже другий офіційний документ, який легалізує стосунки нас як орган виконавчої влади з платниками податків Сумщини. Перший Меморандум підписаний був з Сумським відділенням Асоціації платників податків. Своїми діями ми ще раз підтверджуємо свою відкритість для бізнесу. Міндоходів Сумщини не просто готове до діалогу, ми постійно його ведемо».

Дмитро Афанасіаді, начальник Сумської митниці Міндоходів підписуючи Меморандум сказав, що попереду всіх чекає плідна співпраця, яка буде корисною для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності Сумщини. Він переконаний, що члени громадської організації роботодавців будуть висловлювати свої конструктивні пропозиції  під час реалізації Стратегії розвитку Міндоходів, адже Міністерство, в першу чергу, спирається на потреби платників, тих, для кого працює. 

Керівник Сумського обласного об’єднання роботодавців «Сумський регіон-2012» Євген Лапін зі свого боку пообіцяв, що роботодавці Сумщини займуть активну позицію і будуть приймати участь у спільних заходах з метою вирішення проблемних питань та забезпечення захисту законних інтересів платників при здійсненні господарської діяльності.

За словами очільника сумських міндоходівців Міністерство доходів і зборів України приділяє велику увагу представникам бізнесових колів, адже саме вони – основні роботодавці і наповнювачі бюджетів усіх рівнів. Він подякував присутніх за те, що Вони не тільки сплачують податки, а й створюєте робочі місця для громадян. Саме на це спрямовані сьогодні зусилля Міністерства.

Сторони домовились особливу роль приділити боротьбі з явищем тіньової зайнятості «зарплатою в конверті». Адже боротьба за істотне скорочення й обмеження неформальної зайнятості повинна стати одним з пріоритетів державної стратегії економічної безпеки та політики щодо ринку праці. Вона повинна носити комплексний характер і охоплювати заходи як суто економічного, так і адміністративного, соціально-психологічного та виховного характеру. 

{gallery}2013/20131210-act{/gallery}

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top