telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Черги на українсько-російському кордоні відсутні, окрім пункту пропуску «Бачівськ»

З 12 листопада на ділянці російсько-українського кордону митні органи Росії розпочали реалізацію заходів по забезпеченню дотримання транзиту товарів, які ввозяться на територію Митного союзу.

Наразі в пунктах пропуску на кордоні з Росією накопичення вантажних транспортних засобів не спостерігається, окрім МППР «Бачівськ». Станом на 15-ту годину на напрямку перебуває 140 вантажівок. Усі решта пунктів пропуску працюють у штатному режимі.

Реагуючи на ситуацію, Державна прикордонна служба України посилила прикордонний контроль за рахунок додаткових нарядів, організувала взаємодію з суміжними службами, облдержадміністраціями та обласними управліннями ДАІ. Наразі ситуація стабільна та контрольована.

Аналіз стану пропускних операцій в пункті пропуску «Бачівськ» свідчить про щорічне збільшення вантажних транспортних засобів на виїзд з України. Так, 2011 року середньодобовий пропуск вантажних транспортних засобів на виїзд складав 124 автомобілі, 2012 – 175, 2013 – 250.

По-перше, це зумовлено географічним розташуванням пункту пропуску «Бачівськ», який є найкоротшим транзитним шляхом на московському напрямку та якісним станом дорожнього полотна автошляху сполученням «Кіпті-Бачівськ».

По-друге, як правило, наприкінці року у фірм-перевізників закінчуються терміни діючих контрактів на перевезення вантажів. На даний час 70% вантажів у країни Прибалтики та Євразії постачають транзитом через територію Російської Федерації. Також закінчуються терміни дозволів та квот на міжнародні автотранспорті перевезення, у зв’язку з чим фірми-перевізники намагаються встигнути виконати діючі контракти.

Пікові навантаження припадають з 16.00  неділі до 20.00. середи. У інші дні оформлення транспортних засобів здійснюється по прибуттю до пункту пропуску.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top