telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

На Сумщині пройшла Всеукраїнська акція від Міндоходів

«Права та обов’язки» – під такою назвою фахівці Міндоходів області, організували публічне роз’яснення сумчанам їхніх прав та обов’язків при взаємовідносинах з контролюючими органами.

«Головне управління Міндоходів у Сумській області особливу увагу приділяє налагодженню партнерських відносин з громадськістю та платниками податків, зборів, платежів», – говорить Олександр Семченко, очільник сумських міндоходівців під час проведення акції в Центрі обслуговування платників податків при Сумській ОДПІ.

Надважливе значення для своєчасного і повного надходження податків, зборів, платежів до бюджету має створення належних умов для добровільного виконання платниками вимог податкового, митного законодавства, атакож законодавства з питань єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. У зв’язку з цим основним із принципів такої роботи є підвищення рівня обізнаності платників щодо своїх прав та обов’язків.

Саме з цією метою Міндоходів підготувало брошуру «Права та обов’язки платника податків та контролюючих органів». Фахівці органів Міндоходів  розповсюджували брошуру серед платників у всіх Центрах обслуговування платників податків при податкових інспекціях області. Брошура детально розповідає не тільки про права та обов’язки платників податків, а й контролюючих органів. Один з розділів стосуються відповідальності посадових осіб контролюючих органів.

{gallery}2013/20131108-in1{/gallery}

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top