telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У громадськості до Міндоходів Сумщини претензій немає

7 листопада 2013 року Головне управління Міндоходів у Сумській області зібрало хедлайнерів громадськості та бізнесу області, щоб поділитися враженнями від реформ, які відбуваються в Міністерстві доходів і зборів України, а також їхнім впливом на економіку регіону. 

На засідання «круглого столу» запрошені члени Асоціації платників податків, Сумської обласної спілки підприємців, орендарів та власників, а також Сумський обласний фонд підтримки підприємництва.

«Ми системно працюємо над спрощенням процедур та часу для сплати податків. Зменшення документації, скорочення звітності, прискорення формальностей, розвиток електронних сервісів – все це дозволяє платникові економити час і, відповідно, робить умови роботи бізнесу в Україні більш комфортними», - зазначив Олександр Семченко, начальник Головного управління Міндоходів у Сумській області.

Але це слова не просто очільника Міндоходів Сумщини, це дані, які містяться у щорічному дослідженні легкості ведення бізнесу Doing Business-2014, оприлюдненому Світовим банком 29 жовтня 2013 року.    

«Приємно, що Україну визначено державою, яка досягла найбільших результатів у поліпшенні регуляторного середовища серед усіх країн у 2012-2013 роках. Це висока оцінка, але не межа Вашого потенціалу. Тим більше, що глобальна  конкуренція за інвестора зростає. Цього року у світі було реалізовано на 18% більше регуляторних реформ, ніж минулого. Отже Україна має працювати над покращенням бізнес-клімату ще активніше»,  - зазначив Андрій Фролков, голова Сумського територіального відділення Асоціації платників податків України.

За словами Вячеслава Котляра, директора Сумського обласного фонду підтримки підприємництва протягом 10 місяців 2013 року до фонду не надходило жодного звернення чи скарги на дії працівників органів Міндоходів. Крім того, фонд працює за принципом «таємного покупця», експерти відвідують кожного тижня Центри обслуговування платників податків при податкових інспекціях. Вячеслав Котляр запевнив, що нарікань на поведінку працівників ЦОП чи неякісну консультацію, не було. Співпраця з ГУ Міндоходів у Сумській області системна і ефективна.

«Головне управління працює з громадськими організаціями області, представниками бізнесових кіл (без різниці великий, середній чи малий це бізнес) в форматі діалогу. Ви – це знаєте. Якщо потрібно - готовий  на будь-яку зустріч чи «круглий стіл», у  будь-який час, вислухаю пропозиції чи претензії до роботи, якщо вони будуть», - звернувся Олександр Семченко до учасників  «круглого» столу.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top