telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Принцип «єдиного вікна» покращить якість життя пенсіонерів

Жителі усіх міст обласного підпорядкування та 15 районів Сумщини будуть обслуговуватись за принципом «єдиного вікна».

Про це повідомив начальник головного управління ПФУ в Сумській області Сергій Грицай на засіданні колегії, де розглядались підсумки роботи за 9 місяців нинішнього року та визначались пріоритетні  завдання  з наповнення бюджету Фонду до кінця року. «З 21 до 79% зросте охопленість надання пенсійних послуг за спрощеною процедурою», - зазначив посадовець.

На його переконання, впровадження системи надання соціальних послуг за принципом «єдиного вікна» якісно впливає на рівень обслуговування громадян.

Як зазначалось, органи Фонду забезпечують виконання завдань державної політики, спрямованих на покращення якості життя пенсіонерів. З початку року середній розмір пенсії в області зріс на 46 грн., з 1310,52 грн. до 1351,37 грн. З грудня передбачено чергове підвищення пенсійних виплат у зв’язку зі зростанням прожиткового мінімуму на 55 грн.

За 9 місяців цього року до бюджету Фонду з усіх джерел фінансування  надійшло 4,5 млрд. грн. Таку ж суму спрямовано на виплату пенсій та грошової допомоги  пенсіонерам області. Забезпеченість власними коштами  виплати пенсій та допомоги становить 52%. У порівнянні з відповідним періодом минулого року власні доходи зросли на 4,7% і складають 2,3 млрд. грн.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top