telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Міндоходів Сумщини та платники податків домовилися про співробітництво

28 жовтня 2013 року у Головному управлінні Міндоходів області відбулась зустріч керівників відомства з представниками Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціації платників податків України».

Урочиста подія увінчалась підписанням Меморандуму про співробітництво. Свої підписи під спільною угодою поставили начальник Головного управління Міндоходів у Сумській області Олександр Семченко та Голова Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціації платників податків України» Андрій Фролков.

Меморандум декларує спільне прагнення втілювати у життя ефективні форми співпраці для створення сприятливих умов розвитку підприємництва в регіоні, забезпечувати контроль за дотриманням податкового та митного законодавства, запобігати правопорушенням у галузі податкових та митних відносин.

Під час заходу Олександр Семченко, начальник ГУ Міндоходів у Сумській області зазначив: «Стосунки, побудовані на взаєморозумінні та відповідальності, допоможуть нам успішно виконувати завдання, покладені на нас Президентом України та Міністром доходів і зборів України Олександром Клименком. Такі форми співпраці – це дієвий інструмент реалізації правових відносин між владою та платниками, створення сприятливого податкового клімату для розвитку підприємництва на Сумщині».

Керівник Сумського відділення Асоціації платників податків Андрій Фролков зі свого боку пообіцяв, що платники податків  Сумщини займуть активну позицію і будуть приймати участь в обговоренні ініціатив Міністерства доходів і зборів  та висловлювати свої конструктивні пропозиції.

Сторони домовились спільно захищати права платників, контролювати додержання податкового та митного законодавства, працювати над удосконаленням норм податкового та митного законодавства. 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top