telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Конкурс професійної майстерності водіїв з «Укрпошти»

У Сумській дирекції УДППЗ «Укрпошта» уже стало доброю традицією напередодні Дня автомобіліста проводити конкурси професійної майстерності водіїв, організація яких перебуває під особистим контролем керівника дирекції, депутата обласної ради Володимира Криштопа.

Чергові змагання поштових водіїв нещодавно відбулися на базі цеху перевезення пошти (ЦПП) дирекції. У них узяли участь вісім кращих водіїв з поштових підрозділів Сум та райцентрів області.

Розпочався конкурс профмайстерності з перевірки знань Правил дорожнього руху. Ці змагання проводились у класі безпеки руху ЦПП, обладнаному комп’ютерами із спеціальною програмою. Далі учасники змагань перейшли у двір ЦПП, де спеціальними знаками була позначена досить складна випробувальна траса. Після цього перед конкурсантами стояло завдання за допомогою вогнегасника якомога швидше погасити навчальне вогнище. Звісно, у дорозі всяке може трапитись. Тому кожен, хто управляє автомобілем, повинен знати і уміти надавати потерпілим у ДТП першу медичну допомогу. Отож останнє випробування показало, наскільки поштові водії готові прийти на допомогу потерпілим у дорозі.

Усе, що відбувалось під час конкурсів, старанно фіксувала конкурсна комісія. Після змагань були підбиті підсумки. Перше місце у нелегкій боротьбі здобув водій центру поштового зв’язку №5 м. Конотоп Олексій Кашук. Друге і третє місця по праву дісталось водіям ЦПП Андрію Павленку та Володимиру Гергелі. Андрій та Володимир уже займали призові місця на профконкурсах попередніх років, а от Олексій вирвався у лідери вперше.       

Володимир Криштоп відзначив, що у Сумській дирекції в наявності 143 автомобілі різного типу. Переважно – вантажні. Саме вони здійснюють постійну доставку поштових відправлень у всі 434 відділення поштового зв’язку області. І тут важливо, щоб техніка була у професійних та відповідальних  руках.

- В останні роки, - підкреслив Володимир Миколайович, -  водії Сумської  дирекції не спричинили жодної ДТП. Це при тому, що автомобілі дирекції щодня їздять майже 60 маршрутами різної протяжності, доставляючи пошту у найвіддаленіші куточки області. Кожен учасник показав, що є справжнім професіоналом, повністю відданим своїй роботі. Взагалі ж питанням забезпечення безаварійності роботи відомчого транспорту, популяризації професії, зміцненню виробничої дисципліни серед водіїв, поширенню передового досвіду та виконанню плану заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху у дирекції завжди приділялась і приділяється велика увага.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top