telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сергій Грицай: «Головне - дійти до проблем кожного пенсіонера»

У головному управління пенсійного фонду України в Сумській області відбулося спільне засідання керівників обласних та міських осередків організацій учасників бойових дій. Керівники Фонду детально окреслили для присутніх основи чинного законодавства України по соціальному захисту учасників бойових дій в частині їх пенсійного забезпечення

«Ми хочемо почути від вас нагальні проблеми чи пропозиції щодо пенсійного забезпечення, якості надання соціальних послуг учасників бойових дій і разом визначити можливості для їх вирішення», - звертаючись до учасників засідання наголосив начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Сергій Грицай – «Завдання органів влади, визначені Президентом України Віктором Януковичем, Стратегією розвитку області «Нова Сумщина — 2015» - знати проблеми кожного мешканця області та забезпечити їх вирішення, зробити Сумщину комфортним регіоном для проживання».

Заступник начальника головного управління Олена Савісько повідомила, що на Сумщині на початок 2013 року із загального числа ветеранів війни
(52 369 осіб), які перебувають на обліку в органах Пенсійного фонду, 3 075 осіб мають статус учасника бойових дій (6%). Середній розмір їх пенсій перевищує середній розмір пенсій в області в 1,6 раз та станом на 01.01.2013 становив 2104,55 грн.

Відбулося жваве обговорення соціальних питань захищеності учасників бойових дій, під час якого сторони діалогу окреслили шляхи подальшої співпраці.

«Підписання Главою держави акта про оголошення в Україні 2014 року Роком учасників бойових дій на території інших держав свідчить про значну увагу Президента до вирішення проблем учасників локальних війн та військових конфліктів, передусім до «ветеранів-афганців». Це категорія людей, які у мирний час пройшли крізь пекло воєнного лихоліття і сьогодні беруть активну участь у розбудові держави. І тому головне завдання органів Фонду, в тому числі і за допомогою спільних дій з громадськими організаціями, - дійти до проблем кожного пенсіонера», - наголосив начальник головного управління ПФУ в області Сергій Грицай.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top