telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Скористайтесь шансом перемогти в Міжнародному конкурсі!

Ось уже 43 роки Всесвітній поштовий союз (ВПС) у всіх країнах світу оголошує щорічний Міжнародний молодіжний конкурс творів епістолярного жанру на актуальну для всієї планети тему. В Україні цей конкурс проводить Українське держпідприємство поштового зв'язку «Укрпошта». Щорічно організатори цього творчого змагання пропонують юним конкурсантам різні теми. Як повідомив депутат обласної ради, керівник Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Володимир Криштоп, завдання нинішнього року сформульовано так: «Напиши листа і розкажи, як музика впливає на життя людини».

За словами депутата, до участі в конкурсі запрошуються школярі від 10 до 15 років. Конкурсний твір пишеться у прозі у формі листа, обсягом до 800 слів. Кінцевий термін відправки творів - 31 січня 2014 року. Національний конкурс проходить у два етапи: регіональний, обласний етап (до 31 січня 2014 року) та фінальний (з 1 березня по 15 квітня 2014 року). Переможців національного конкурсу Укрпошта оголосить 30 квітня 2014. Автор кращої в Україні конкурсної роботи отримає шанс стати переможцем не тільки на міжнародному рівні, а й виграти фантастичні призи, серед яких - поїздка до столиці Швейцарії Берну.

Як зазначив Володимир Криштоп, для переможців обласного етапу конкурсу передбачено грошову винагороду - за I місце - 2500 грн.; за II - 1500 грн.; за III - 1000 грн. Для переможців національного відбору премії відповідно 5000, 3000 і 2000 грн.

Учасники конкурсу надсилають свої листи на адресу відділу організації роздрібної мережі (маркетингу) Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» за адресою: пл.Привокзальна, 5, м.Суми, 40003. На конверті обов’язково має бути позначка «Конкурс ВПС». Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися на сайті Укрпошти, сайті Сумської дирекції, а також за телефоном (0542) 25-05-15. Отож, сумські поштовики закликають усіх юних жителів Сумщини - пишіть листи, творіть, шукайте себе, отримуйте призи та можливість побувати у Берні!

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top