telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

«Збережи і захисти»

Щорічно 4 жовтня відзначається Всесвітній День захисту тварин. Саме у цей день у 1226 році помер Святий Франциск Ассізський.

Він є засновником чернецького ордену, заступником та покровителем «братів наших менших» - тварин та птахів, а також навколишнього середовища. Саме Франциску приписують розвиток такого вчення, як екологічна етика, що вивчає внутрішні цінності дикої природи і бережливе ставлення до всього живого. З тих часів і до сьогодення день смерті Святого Франциска святкують як День захисту тварин.

Сучасний Всесвітній День захисту тварин запроваджено у 1931 році на Міжнародному конгресі прибічників руху в захист природи, що відбувся у Флоренції. В Україні Всесвітній День захисту тварин святкується починаючи із 2000 року. У цей день проводяться численні мітинги, акції, що покликані виховувати у дітей та дорослого покоління бережливе та відповідальне ставлення до братів наших менших, а притулки намагаються звернути увагу на проблему бездомних тварин.

Про це все йшлося під час проведення тематичного заходу «Збережи і захисти» В Сумському обласному краєзнавчому музеї, учасниками якої стали учні 11-А      класу ЗОШ № 21 м. Суми. На прикладі матеріалів експозиції відділу природи науковий співробітник відділу природи Лариса Гаврилів ознайомила дітей з особливостями місцевої фауни.

Учні з цікавістю прийняли участь у вікторині «Чи знаєте ви?».

В кінці заняття Лариса Гаврилів підвела дітей до усвідомлення того, що нема шкідливих чи корисних тварин. Всі в тій чи іншій мірі потрібні. І люди і тварини зв’язані між собою, і є ланками одного ланцюга, який називається життя.

{gallery}2013/20131010-muz{/gallery}

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top