telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Питання охорони праці – основні та першочергові

Відповідно до плану діяльності Служби охорони праці генеральної дирекції УДППЗ «Укрпошта» щорічно проводиться виробнича семінар-нарада і щоразу обирається інша дирекція і інша тема.

Як розповів депутат обласної ради, директор Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Володимир Криштоп, у 2013 році місцем проведення цієї наради була обрана Сумська дирекція. Темою стало удосконалення системи управління охороною праці в УДППЗ «Укрпошта». 

Отож у Суми з’їхалось 30 представників служб охорони праці дирекцій УДППЗ «Укрпошта». Колеги прибули із заздалегідь підготовленими виступами та презентаціями. Поділився досвідом і керівник Сумської дирекції Володимир Криштоп.        

«Згідно з планом роботи і з метою контролю за виконанням додатків Колективного договору, - розповів Володимир Миколайович , - Сумською дирекцією УДППЗ "Укрпошта" спільно зі службою охорони праці постійно проводяться перевірки стану умов праці, режиму роботи і відпочинку співробітників дирекції. В ході зустрічей з працівниками постійно піднімаються питання забезпечення спецвзуттям, спецодягом, засобами індивідуального захисту».

У своїй доповіді голова обкому профспілки працівників зв’язку Сумської дирекції Тетяна Євдокимова  говорила про співпрацю адміністрації  та обкому профспілки у контексті охорони праці. «У нас, - сказала Т.Євдокимова, - питання охорони праці відносяться до основних і першочергових. Такий підхід демонструють керівники нашої дирекції, котрі здійснюють загальне управління охороною праці і вносять великий вклад у розвиток на нашому підприємстві культури охорони праці і профілактики виробничого травматизму. У Сумській дирекції профспілки та служба охорони праці – надійні партнери. У співпраці із профспілками працеохоронна політика керівництва дирекції, спільна діяльність посадових осіб всіх рівнів та служб охорони праці, сприяє суттєвому покращенню умов праці на робочих місцях поштовиків, профілактиці виробничого травматизму».

У ході семінару бесіди перемежовувались відвіданням поштових об’єктів Сумщини. Так учасники наради відвідали сумський центр перевезення пошти, де побачили систему оптимального температурного режиму із застосуванням новітніх технологій та матеріалів, облаштування диспетчерської, клас охорони праці. У  сумському відділенні поштового зв’язку (ВПЗ) № 9 колеги з інших дирекції звернули увагу на реконструкцію вентиляції та освітлення робочих місць, поліпшені умови праці операторів поштового зв’язку, ознайомились з умовами праці в кімнаті листонош. У  ВПЗ №3 м.Суми гості потрапили на навчання листонош безпечним методам праці.  Цікавим для учасників семінару було і відвідання сумського центру обробки пошти, де їм продемонстрували дотримання вимог безпеки на робочих місцях сортувальників під час приймання та обробки поштових відправлень та письмової кореспонденції.

За словами як учасників, так і організаторів  семінару, у Сумах відбувся плідний та конструктивний діалог зацікавлених колег. Гості щиро дякували організаторам наради – особисто директору В.Криштопу та службі охорони праці Сумської дирекції. 

«Такі масштабні заходи, - відзначив директор Сумської дирекції Володимир Криштоп, - дозволяють побачити реальний стан на місцях, обмінятись досвідом, збагатитись надбаннями колег. Нам було що продемонструвати учасникам наради і ми залюбки прислухались до їх порад. Цей діалог збагатив нас усіх. Думаю, виграла в цілому наша справа, спрямована на дотримання безпечних умов праці». 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top