telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Працівники Сумського НВО ім. Фрунзе відвезли гостинці у Правдинську школу-інтернат

У День учителя представники ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» завітали до вихованців Правдинської школи-інтернату. З собою вони привезли подарунки від керівництва, профспілкового комітету, окремих структурних підрозділів, а також небайдужих заводчан, які долучилися до акції «Допоможи правдинцям», що проходила на підприємстві напередодні.

В якості презенту від керівництва об’єднання дітям вручили необхідні в їхньому повсякденному житті речі: спортивні костюми, кросівки, сорочки, сумки тощо. Також правдинців порадували солодощами, підготованими профспілковим комітетом.

«За давньою заводською традицією колективи окремих структурних підрозділів підприємства придбали зимове взуття, теплі шкарпетки, м’які іграшки й різне приладдя для уроків праці. Тішить, що з року в рік фрунзенців, які не лишаються осторонь і принагідно допомагають дітям-сиротам, стає все більше. Ось і зараз ще два цехи долучилися до цієї важливої справи, – відзначає голова жіночої ради Сумського НВО ім. Фрунзе Марина Семчук. – Тим більше не варто забувати про акцію «Допоможи правдинцям», під час проведення котрої заводчани принесли багато добротного одягу й інших речей, які ми також передали нашим маленьким підшефним».

У знак подяки фрунзенцям діти влаштували великий концерт із танцями, театральними сценками та співом.

«Шефи щороку приїздять на свято Останнього дзвоника, День учителя та Новий рік. Ми завжди з нетерпінням чекаємо цих візитів та неодмінно до них готуємося, бо хочемо сказати спасибі за тепло сердець, яке уже більше чверті століття трудовий колектив ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» дарує нашим дітям», – говорить директор Правдинської школи-інтернату Ніна Авраменко.

Нині у Правдинській школі-інтернаті виховується 100 дітей-сиріт.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top