telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сумське НВО ім. Фрунзе надало допомогу понад 500 ветеранам виробництва

Сьогодні, в День людини похилого віку, у ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» розпочалася акція милосердя, під час якої заводчани відвідають понад півтисячі своїх ветеранів. Крім спілкування, якого завжди з нетерпінням чекають пенсіонери-фрунзенці, підприємство підготувало для них подарункові продуктові набори. Дана традиція існує в колективі машинобудівників вже протягом двох десятиліть.

Акція милосердя охоплює переважно пенсіонерів, у яких, на жаль, крім підприємства, де вони пропрацювали багато років свого життя, більше нікого не залишилося, а також тих, хто особливо потребує допомоги. Ветерани дуже чекають зустрічей з колегами, активно цікавляться, як йдуть справи на підприємстві, дають слушні поради, діляться своїм багатим досвідом.

«Цей діалог дуже важливий як для наших пенсіонерів, так і для нас самих. Спілкуючись із ветеранами, ми вкотре переконуємося, що історія заводу – це колосальні знання, а його працівники – приклад для наслідування і захоплення. І нам, звичайно ж, хочеться бути на них схожими, відповідати їх рівню і робити такі успіхи, щоб вже вони пишалися нами – сьогоднішнім поколінням фрунзенців», – говорить генеральний директор ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» Олексій Цимбал.

В якості презенту для ветеранів адміністрація НВО ім. Фрунзе і профспілковий комітет «Машметал» традиційно підготували набори з продуктами, які не будуть зайвими на кухні пенсіонерів: борошном, гречаною крупою, рисом, цукром, макаронними виробами, соняшниковою олією тощо.

Як зазначає профспілковий лідер цеху №3 Сумського НВО ім. М.В. Фрунзе Людмила Лугуєва, яка бере участь у заводських акціях милосердя вже майже 15 років, подібні заходи об'єднують колектив: «А яку радість вони приносять нашим ветеранам?!! Адже їм, по суті, не подарунки важливі. Найголовніше – що про них пам'ятають, що їх не забувають, що в будь-який час вони можуть нам подзвонити, і ми прийдемо, допоможемо, підтримаємо».

Акція милосердя до Дня людини похилого віку триватиме на підприємстві до 4 жовтня.

Останнє оновлення на Вівторок, 01 жовтня 2013, 15:24

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top