telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Досвід вищої школи Сумщини з гендерних питань вивчає вся Україна

Сумський державний університетподілився досягненнями щодо втілення дружніх до сім’ї підходів на всеукраїнській науково-практичній конференції.

У науковій зустрічі, яка проходила за підтримки Європейського Союзу, Фонду ім. Ф.Еберта та USAID, взяли участь представники 28 вищих навчальних закладів України.

«Активна позиція СумДУ у підтримці сім’ї відповідає соціально орієнтованій політиці університету та європейським тенденціям у цілому. У нас – міцний фундамент, щоб дати змогу молодим матерям збалансувати навчання з вихованням дитини», – акцентував проректор з наукової роботи СумДУ Анатолій Чорноус.

 «Упродовж трьох років у рамках грантового проекту Європейського Союзу «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах» у СумДУ успішно реалізується ініціатива «Університет, дружній до сім’ї» й діє центр підтримки сім’ї та молоді», – зазначила керівник центру Ніна Світайло. З її слів, у центрі студентські родини та співробітники  безкоштовно отримують консультативну та організаційну підтримку. Окрім того, в дитячій кімнаті «Студентський лелека» на базі СумДУ надаються послуги по догляду за дітьми у той час, коли їх батьки відвідують заняття, складають іспити тощо.

Радник Прем’єр-міністра України з гендерних питаньЛариса Кобелянська під час прямого включення зазначила, що реалізація унікальної ініціативи СумДУ – значний крок не лише у напрямі популяризації гендерних знань, а й у практичному втіленні принципів гендерної рівності та забезпеченні сприятливих можливостей для самореалізації молодих мам-студенток.

«Соціально значимий проект Сумського державного університету надихає. Досвід команди, який ми хочемо перейняти, новаторські підходи – це фундамент для створення у майбутньому широкої мережі центрів підтримки сім’ї та формування гендерно-чутливого простору по всій Україні», – поділася своїми враженнями учасниця конференції, координатор проектів гендерного центру Харківського національного університету міського господарства Галина Фесенко.

{gallery}2013/20131001-in{/gallery}

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top