telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

У школах з’явиться нова дисципліна «Основи податкових знань»

19 вересня 2013 року відбулася презентація спецкурсу „Основи податкових знань” учням загальноосвітньої школи № 23 м. Суми начальниками ГУ Міндоходів в Сумській області та Управління освіти та науки в Сумській області.

«Громадяни України вже цілком дозріли для того, щоб самостійно або за допомогою консультантів розраховувати свої майнові податки, – говорить Олександр Семченко, начальник Головного управління Міндоходів у Сумській області. – Вже через декілька років Ви станете саме такими».

Цьогорічною освітньою новацією для школярів стало запровадження нового спецкурсу для дев’ятикласників, де їх навчать платити податки — “Основи податкових знань”.  Ця дисципліна буде поступово вводитися у навчальний курс загальноосвітніх закладів. У наступні два роки ми плануємо розширити курс і для учнів 10-х та 11-х класів. Таким чином буде запроваджена  комплексна  система податкової освіти у середній школі.  Вона ознайомить Вас із основами податкової грамотності, їхніми правами та обов’язками як майбутніх платників податків, а також пояснює важливість оподаткування для розвитку суспільства в цілому.

Ідея щодо спеціального шкільного курсу про податки виникла ще 10 років тому. І сьогодні вона стала реальністю завдяки спільній роботі. За словами Олександра Анатолійовича, це успішний приклад ефективної синергії зусиль  двох міністерств заради майбутнього України.

Міністерство доходів і зборів приділяє велику увагу  популяризації знань про податки та економіку серед наших юних громадян. Це і конкурс «Податки очима дітей», і мультфільм «Країна мрій», і 234 спеціалізованих податкових класи по всій Україні.

Головне в заняттях – донести до свідомості майбутніх платників податків важливість своєчасної і повної сплати податків для зміцнення економіки держави і добробуту її громадян. 

{gallery}2013/20130920-in{/gallery}

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top