telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На Сумщині відбулися триденні антитерористичні навчання

У Сумах та на території області відбулися триденні навчання, організовані центральним координаційним органом боротьби з тероризмом – Антитерористичним центром при Службі безпеки України.

Учасники навчань протидіяли умовним терористичним загрозам на різних об’єктах із великою кількістю людей -  в адміністративних будівлях, на вокзалі та в громадському транспорті.

Участь у заході, за повідомленням прес-групи УСБУ в Сумській області, брали всі регіональні суб’єкти боротьби з тероризмом: Управління СБУ в Сумській області, Управління МВС в Сумській області, обласні управління ДСНСУ, Державної пенітенціарної служби, підрозділи внутрішніх військ та Державної прикордонної служби, представники органів влади та управління тощо.

12 вересня на території однієї з військових частин Сумщини відбулася завершальна фаза навчань, де із задіянням спецпідрозділу «Альфа» було знешкоджено умовних терористів.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління СБ України в Сумській області Володимир Іванюк зазначив, що мета навчань - це не тільки перевірка рівня готовності учасників Координаційної групи АТЦ при УСБУ в Сумській області до протидії можливим терористичним проявам на території регіону, але й підвищення рівня взаємодії між суб’єктами протидії тероризму, напрацювання досвіду і навичок, необхідних для успішної відповіді на виклики однієї з найнебезпечніших проблем сучасного світу.

Підбиваючи підсумки навчань, члени регіональної Координаційної групи та представники Штабу АТЦ СБУ відзначили, що завдання проведених триденних антитерористичних навчань були виконані у повному обсязі.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 вересня 2013, 12:14

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top