telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Студенти з Європи їдуть здобувати вищу освіту на Сумщині

 Освітяни регіону наголошують на тенденції до зростання інтересу іноземної молоді до вишів Сумщини. Цього року в Сумському державному університеті навчатиметься близько 1300 іноземців, у тому числі 30 європейців - із Австрії, Норвегії, Іспанії, Польщі, Латвії, Молдови та інших країн, а також молодь із США.

У рамках міжнародного грантового проекту EMINENCE ІІ «Інтеграція сусідніх східноєвропейських регіонів через співробітництво у вищій освіті» програми ЄС Еразмус Мундус СумДУ прийняв на навчання студента з Португалії.

Протягом найближчих 10 місяців Педро Патойло з Університету Порту (м. Порту, Португалія) навчатиметься на факультеті економіки та менеджменту в англомовній групі разом із українськими студентами. Він опановуватиме 16 дисциплін, серед яких – «Економіка міжнародних відносин». Його результати за підсумками року будуть зараховані на батьківщині.

«З усією відповідальністю підійшов до вибору вишу. Ретельно вивчав інформацію про університет на англомовній версії сайту, ознайомився з матеріально-технічною базою та специфікою навчання. Хочу відзначити рівень ІТ-технологій та серйозний підхід до наукових досліджень у СумДУ. З перших днів (а я тут вже протягом тижня) помітив, що викладачі та студенти добре володіють англійською мовою. Мої очікування від навчання в СумДУ – ґрунтовні знання в економічній сфері та участь у художній самодіяльності, адже я граю на гітарі та співаю», – поділився враженнями португальський студент.

 

Останнє оновлення на Четвер, 12 вересня 2013, 14:54

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top