telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Відзначили ювілей тренера з боксу

Депутат обласної ради, президент Сумської обласної федерації боксу  Володимир Демура привітав з 30-річчям професійної діяльності тренера-викладача дитячо-юнацької спортивної школи «Свема» Нікандра Русскіх.

Саме 23 серпня виповнилось 30 років з того дня, коли Нікандр Федоровича переступив поріг дитячо-юнацької спортивної школи в м. Шостка та почав працювати на посаді тренера з боксу. Відтоді сотні місцевих дітлахів опановували під його керівництвом боксерську техніку та набували практики спортивного бою.

Незважаючи на поважний вік, а Нікандрові Федоровичу вже 68 років, він продовжує працювати в стінах школи. І цього нового навчального року, як завжди, очікує до своєї секції з боксу понад 100 вихованців.

«Особистий внесок Нікандра Русскіх щодо популяризації та розвитку боксу на Сумщині важко переоцінити. Саме в Шостці такий вид спорту, як бокс,має чи не найбільше прихильників», - уважає Володимир Демура.

Цього дня привітати свого Вчителя з визначною датою зібрались його учні, друзі, місцеві вболівальники. Довгих літ життя Вам, Нікандре Федоровичу, та вдячних учнів!

{gallery}2013/20130829-in{/gallery}

Останнє оновлення на Четвер, 29 серпня 2013, 07:59

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top