telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є папкою:
Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Лісівники Сумщини обговорили господарсько-фінансову діяльність підприємств

30 липня 2013 року відбулось засідання колегії Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, де було детально проаналізовано господарсько-фінансову діяльність підпорядкованих підприємств за підсумками І півріччя.

На засідання зібрались директори державних лісогосподарських, лісомисливських та мисливських підприємств управління. Відкрив зібрання начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, депутат обласної ради Віктор Чигринець. Він ознайомив присутніх з протокольним дорученням засідання колегії Державного агентства лісових ресурсів України, яка щойно відбулась в м. Києві, акцентував увагу керівників підпорядкованих підприємств на вчасному і якісному виконанні доручень агентства, зокрема, у виконанні графіків будівництва лісових доріг, удосконаленні роботи по впровадженню на підприємствах управління системи електронного обліку деревини, оптимізації чисельності працюючих, оплати праці тощо.  

Про підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств управління за І півріччя 2013 року доповів заступник начальника відділу бухгалтерського обліку Євген Фролов. Він детально проаналізував виконання всіх показників виробничої програми в розрізі лісогосподарських підприємств області. В І півріччі підпорядковані підприємства управління спрацювали ефективно, чим забезпечили виконання всіх передбачених виробничою програмою планових показників, а саме: в повній мірі виконані всі заплановані об'єми по лісокультурній та лісопромисловій діяльності, витримана відповідна цінова політика. Зокрема, протягом звітного періоду проведено відтворення лісів на площі 1308 га земель держлісфонду (128 % до плану), в тому числі: посаджено 1166 га лісових культур (126 % до плану), природнє поновлення лісу склало 93 га (152 %), створено 50 га нових лісів на землях, не придатних для ведення сільського господарства (124 % до плану). На площі 2365 га доповнено лісових культур та захисних насаджень, проведено догляд за лісовими культурами та захисними насадженнями на площі 3832 га. Посіяно 11 га.  лісових розсадників, заготовлено близько 200 кг насіння лісових порід, та створено до 1000 га плантацій новорічних ялин.

Всі лісогосподарські підприємства збільшили обсяг реалізованої продукції. Цей показник у звітному періоді склав 173,8 млн. грн., і зріс порівняно з відповідним періодом минулого року на 8,8 млн. грн., або 5,3 %. На 8% зріс обсяг реалізації продукції на одного штатного працюючого і  склав 66,8 тис.грн. Свеський, С-Будський, Лебединський, Шосткинський та Кролевецький  лісгоспи відзначились найбільш високою продуктивністю праці, що склала 70,0 і більше тис.грн.

Всі підприємства управління повною мірою забезпечують державні гарантії оплати праці, заробітна плата виплачується у встановлені законодавством терміни. В середньому по управлінню середньомісячна заробітна плата склала 3200 гривень. Державні підприємства лісогосподарської галузі Сумщини є сумлінними платниками податків. Протягом звітного періоду до зведеного  бюджету і Державних цільових фондів ними сплачено 45,8 млн. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів. Поряд з цим, підприємства управління постійно інвестують кошти в розвиток власного виробництва. На будівництво, придбання, капітальний ремонт основних засобів за 6 місяців 2013 року ними спрямовано 6,8 млн.грн. власних коштів при плані 6,5 млн.грн.

Євген Фролов детально проаналізував виконання державними підприємствами управління у І півріччі Програми основних заходів виробничої і фінансової діяльності. В обговоренні доповіді взяли участь перший заступник начальника управління Віталій Ігнатченко, директор ДП «Охтирське лісове господарство» Юрій Римар та директор ДП «Конотопське лісове господарство» Леонід Бут.

Про стан оформлення права постійного користування земельними ділянками, використанням земельних лісових ділянок і зміни їх цільового призначення доповів начальник відділу лісового господарства Анатолій Омельченко. У своїй доповіді він відзначив позитивну роботу Лебединського, Тростянецького, Свеського і Середино-Будського лісогосподарських підприємств управління, які завершили інвентаризацію земель лісового фонду і отримали Державні акти на земельні лісові ділянки в повному обсязі. В цілому по управлінню отримано Державних актів на 142,3 тис. га, що становить 51 % від загальної площі земель лісового фонду, що значно перевищує загальнодержавний показник,  який складає 34 %. 

По всіх питаннях повістки денної колегія прийняла рішення.

І як завжди, не обійшлось без приємних моментів. По завершенні засідання були підведені підсумки роботи лісогосподарських підприємств у ІІ кварталі 2013 року та визначені переможці трудового суперництва. Перехідну вазу переможця залишило за собою переможець І кварталу 2013 року - ДП «Сумське лісове господарство» (директор Микола Сороколіт). ІІ місце посіло ДП «Кролевецьке лісомисливське господарство» (директор Посошенко О.В), на ІІІ місці – ДП «Лебединське лісове господарство» (директор Гурін І.М.).

Віктор Чигринець привітав переможців трудового суперництва і націлив керівників лісогосподарських підприємств управління на результативну і плідну роботу у ІІ півріччі.

{gallery}2013/20130802-in0{/gallery}

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top