telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Столітню скрипку вартістю 600 тисяч грн. передано державі

Набув чинності вирок Ямпільського районного суду Сумської області стосовно 42-річного громадянина України, який намагався незаконно вивезти до сусідньої держави старовинний музичний інструмент.

У вересні 2012 року на митному посту «Хутір-Михайлівський» Сумської митниці під час проведення митного догляду потягу сполученням «Львів-Москва» правоохоронці виявили в одному з купе вагона раритетну скрипку. Інструмент був прихований у рундуку для багажу в службовому приміщені вагону. У такий спосіб провідник потягу планував контрабандним шляхом вивезти його з України до Росії.

У ході досудового слідства, яке здійснював слідчий відділ УСБУ в Сумській області, було призначено мистецтвознавчу експертизу, котра встановила, що вилучений музичний інструмент виготовлений відомим майстром Анатолієм Лєманом у 1908 році у м.Санкт-Петербург та є культурною цінністю, має історичне, наукове та художнє значення. Вартість скрипки на антикварному ринку України складає 600 тис. грн.

Згідно з рішенням суду правопорушника, який намагався незаконно вивезти раритет до сусідньої держави, визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.15, ч.1 ст.201 (замах на вчинення контрабанди) Кримінального кодексу України, та засуджено до трьох років позбавлення волі з випробувальним терміном на 1 рік. Цінний музичний інструмент конфісковано у дохід держави. 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top