telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови Сумської обласної ради до Дня державної служби України

Шановні державні службовці Сумщини!

Від імені депутатського корпусу вітаю вас із професійним святом!

Впродовж складних історичних періодів – від гетьманату Павла Скоропадського до сьогодення, проходячи часи боротьби та визволення, революцій та війн, глобальних змін у суспільно-політичній свідомості та трансформації політичних еліт, поступово формувався інститут державної служби в нашій державі. 

Прийняття нового Закону України «Про державну службу» у 2015 році, дало старт побудові в Україні державної служби європейського зразка.

Але зараз нам з вами довелося жити та працювати у непростий для нашої країни час. З початком російської військової агресії звичний порядок нашого життя назавжди змінився. Утім ви щоденно працюєте задля забезпечення віри громадськості у ефективність влади.

Ви – справжні професіонали, компетентні, ініціативні. Своїми організаторськими уміннями ви виконуєте завдання соціально-економічного розвитку Сумщини та поліпшення життя громадян.

Ви є найціннішим ланцюжком, через який здійснюється щоденна реалізація завдань влади від столиці України до кожного містечка, села і селища.

Від імені депутатів висловлюю подяку всім державним службовцям, ветеранам служби, які передають молоді свій безцінний досвід.

Бажаю всім миру, здоров’я, добробуту та гідної оплати вашої праці.

З повагою

Голова обласної ради                                               Віктор ФЕДОРЧЕНКО

Останнє оновлення на П'ятниця, 23 червня 2023, 15:10

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top