telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Вітання голови Сумської обласної ради до Дня журналіста

Шановні журналісти Сумщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Праця майстрів пера, теле- та радіоефіру займає важливе місце в житті країни. Особливо зараз, під час війни росії проти України, яка триває вже понад дев’ять років. Ви не просто інформуєте людей про події, які відбуваються на Сумщині, ви формуєте світогляд, впливаєте на розвиток суспільних процесів.

Ви допомагаєте порушувати проблеми, які ми разом вирішуємо. Грамотно й оперативно доносите до жителів Сумщини важливу інформацію. Це необхідно, оскільки наразі тривають бойові дії і населення повинне бути обізнаним у всіх подіях, які відбуваються на теренах області.

Бажаю всім представникам мас-медіа Сумщини миру, здоров’я, цікавих тем, розуміння і підтримки людей, невичерпного натхнення.

Нехай ваша робота приносить вам тільки задоволення, а ваше життя буде щасливим у мирній країні і сповненим любові й радості!

З повагою

Голова Сумської обласної ради                              Віктор ФЕДОРЧЕНКО

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 06 червня 2023, 10:09

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top