telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Вітання голови Сумської обласної ради до Дня Служби безпеки України

Шановні працівники та ветерани СБУ Сумщини!

Від імені депутатського корпусу щиро вітаю вас із професійним святом.

Сьогодні ми відзначаємо День Служби безпеки України - день, коли ми пишаємося роботою наших силових структур і їх внеском у забезпечення національної безпеки та захисту наших громадян.

Я хочу висловити щирі слова вдячності всім працівникам Служби безпеки України за їх постійні зусилля та невтомну працю на захист нашої держави від зовнішніх та внутрішніх загроз.

Ми живемо в непрості часи, коли Україна зазнає тиску з боку зовнішніх ворогів та стикається зі складними викликами. Проте, завдяки вашій відданості та професійній компетентності ми можемо бути впевнені у своєму майбутньому та в здійсненні наших стратегічних цілей.

Нехай ваша робота буде нагородою високої оцінки та шанобливого ставлення від нашої держави та громадян. Ще раз вітаю всіх працівників Служби безпеки України з цим важливим днем та бажаю вам успіхів у виконанні ваших завдань!

З повагою

Голова Сумської обласної ради                                  Віктор ФЕДОРЧЕНКО

 

Також читайте:

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top