telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Сумщина разом з усією Україною відзначає День єднання

Вперше це свято було запроваджене в Україні у 2022 році відповідно до указу президента Володимира Зеленського на тлі ескалації напруги на російсько-українському кордоні.

У всіх містах України День єднання відзначається підняттям та розгортанням державних прапорів, виконанням гімну, створенням «живих ланцюгів».

Голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко привітав жителів Сумщини зі святом, побажав переможного миру, щирої віри, здоров’я, здорового прагматизму.

«Ми живемо у непростий час. Час, коли наша країна в небезпеці й увесь народ піднявся на захист нашої державності. Нас усіх об’єднала одна мета – воля до перемоги. І всі ми розуміємо, що саме в єдності наша сила. Пам’ятаймо та шануймо наших героїв. Пам’ятаймо всіх, хто віддав своє життя за суверенітет та незалежність України. Підтримаємо країну у цей складний час. З вірою в кожного з нас! З вірою в ЗСУ! З вірою в Україну», - сказав Віктор Федорченко.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top