telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови Сумської обласної ради Віктора Федорченка до Дня місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування Сумщини!

Щиро вітаю всіх із нашим спільним святом – Днем місцевого самоврядування!

На нас із вами покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за добробут їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл, селищ, міст.

Висловлюю  вдячність депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями подолати ворога, здобути перемогу й побудувати європейську державу. І ми обов’язково досягнемо цієї мети!

У цей святковий день бажаю всім міцного здоров’я, миру і злагоди, щастя й добробуту, нових трудових звершень, успіхів, активної громадянської позиції та єдності.

З повагою

Голова обласної ради                                                Віктор Федорченко

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top