telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Вітання голови Сумської обласної ради з Днем працівників прокуратури

Шановні працівники прокуратури!

Сердечно вітаю вас із професійним святом!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради адресую найкращі побажання усім працівникам органів прокуратури Сумщини, які своєю щоденною самовідданою та високопрофесійною працею утверджують ідеали законності та справедливості.

Прокурорська діяльність завжди привертала до себе увагу суспільства. Тому стандартом прокуратури повинні бути не лише високий професіоналізм, але й бездоганні моральні якості. Від вас, вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.

У день вашого професійного свята я бажаю вам миру, щастя, здоров’я та достатку. Нехай завжди будуть успішними усі ваші починання на благо людей та в ім’я закону.

З повагою

Голова Сумської обласної ради                                         Віктор Федорченко

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top