telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Сьогодні – День інженерних військ та День ракетних військ і артилерії України

Вітання голови Сумської обласної ради

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради щиро вітаю тих, хто присвятив себе служінню в інженерних військах, у ракетних військах і артилерії.

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 українська артилерія захищає територіальну цілісність України. А допомога ПЗРК від союзників із заходу допомогла переломити хід війни та знищувати ворога.

Інженерним військам належить освоєння новітніх засобів ведення бою та впровадження їх в армію. Вони є військами переднього краю, тому під час атаки діють першими, забезпечуючи при цьому просування танкістам та мотострільцям.

І військові інженери, й ракетники та артилеристи показують силу і відвагу  в боротьбі з ворогом. Ними варто пишатися, а також пам’ятати про Героїв, яких вже немає з нами.

Дякую вам за звільнені міста і села, за мужність та самопожертву, за вірну службу країні й народу! Бажаю повернутися додому живими та здоровими, й жити в мирі, здобутому вами!

З повагою

Голова Сумської обласної ради                                         Віктор Федорченко

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 03 листопада 2022, 14:34

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top