telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сьогодні свій День народження святкує голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко

Депутатський корпус Сумської обласної ради та колектив виконавчого апарату щиро вітає з Днем народження голову Сумської обласної ради Віктора Михайловича Федорченка.

Спільнота Сумщини знає Віктора Федорченка, як вмілого керівника, економіста будівельника, завдяки якому по всій території області зведені споруди, церкви, парки, лікарні, дитячі садки, школи, житлові будинки. Зараз Віктор Михайлович належить до професії, від якої залежить розвиток територіальних громад, добробут громадян, їх впевненість у майбутньому. І він знову вміло доводить  свою турботу про населення області. Чого лише вартий ініційований півтора року тому проєкт розбудови, реконструкції та оновлення обласного онкологічного диспансеру! Він заслуговує уваги не лише жителів області, а й усієї України.

Всі, кому доводилося працювати пліч-о-пліч з Віктором Федорченком, завжди з приємністю згадують моменти як ділового, так і простого людського спілкування. Вимогливість як керівника, вміння чітко ставити завдання, вказуючи найоптимальніші шляхи їх вирішення і водночас здатність розуміти колег, їхні потреби й проблеми – саме ці риси завжди відрізняли його від багатьох інших людей, наділених владою і відповідними повноваженнями.

У день особистого свята депутати обласної ради та виконавчий апарат бажають Віктору Михайловичу ще довгих літ натхнення, міцного здоров’я, успішної реалізації всіх помислів і устремлінь, миру та Перемоги!

Останнє оновлення на Середа, 19 жовтня 2022, 15:11

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top