telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Сьогодні свій День народження святкує голова Сумської обласної ради Віктор Федорченко

Депутатський корпус Сумської обласної ради та колектив виконавчого апарату щиро вітає з Днем народження голову Сумської обласної ради Віктора Михайловича Федорченка.

Спільнота Сумщини знає Віктора Федорченка, як вмілого керівника, економіста будівельника, завдяки якому по всій території області зведені споруди, церкви, парки, лікарні, дитячі садки, школи, житлові будинки. Зараз Віктор Михайлович належить до професії, від якої залежить розвиток територіальних громад, добробут громадян, їх впевненість у майбутньому. І він знову вміло доводить  свою турботу про населення області. Чого лише вартий ініційований півтора року тому проєкт розбудови, реконструкції та оновлення обласного онкологічного диспансеру! Він заслуговує уваги не лише жителів області, а й усієї України.

Всі, кому доводилося працювати пліч-о-пліч з Віктором Федорченком, завжди з приємністю згадують моменти як ділового, так і простого людського спілкування. Вимогливість як керівника, вміння чітко ставити завдання, вказуючи найоптимальніші шляхи їх вирішення і водночас здатність розуміти колег, їхні потреби й проблеми – саме ці риси завжди відрізняли його від багатьох інших людей, наділених владою і відповідними повноваженнями.

У день особистого свята депутати обласної ради та виконавчий апарат бажають Віктору Михайловичу ще довгих літ натхнення, міцного здоров’я, успішної реалізації всіх помислів і устремлінь, миру та Перемоги!

Останнє оновлення на Середа, 19 жовтня 2022, 15:11

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top