telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Вітання голови Сумської обласної ради до Дня машинобудівника

Шановні машинобудівники Сумщини та ветерани галузі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

Машинобудівна галузь нашого регіону складає п’яту частину промислового виробництва. Продукція підприємств застосовується у газовидобувній та нафтопереробній, металургійній, хімічній, харчовій промисловості, у сільському господарстві. У багатьох населених пунктах області машинобудівні підприємства є бюджетоутворюючими.

Але, на жаль, так склалося, що сьогодні машинобудівна галузь переживає непрості часи: повномасштабна війна в країні, економічна криза – далися взнаки підприємствам. Однак, я певен, ваш  професіоналізм і наполегливість здатні подолати будь-які труднощі.

Тож від усього серця бажаю, аби негаразди якнайшвидше відійшли у минуле, і машинобудівна слава нашого краю знову пішла світом.

У переддень свята зичу вам миру, успіхів на особистій ниві та у професійному житті, щастя, міцного здоров’я, щедрої долі і впевненості у завтрашньому дні!

Дякую вам за терпіння і сумлінну працю  в ім’я розбудови незалежної України.

З повагою

Голова обласної ради                                                Віктор Федорченко

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top