telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Вітання голови Сумської обласної ради до Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Сумщини!

Щороку у другу неділю вересня в Україні відзначається ваше професійне свято. Свято людей, які присвятили себе нелегкій, але важливій справі – розбудові паливно-енергетичного комплексу держави.

Для нашої області – це надзвичайно важливо, адже починаючи з 1936 року на Сумщині видобувається близько 50% української нафти. Сьогодні продовжити розвиток цієї стратегічно важливої для країни галузі промисловості – надважливо. Тому нині, у складних для України умовах ваша праця набуває надзвичайно важливого значення.

Щирі вітання вам, шановні працівники нафтової, газової і нафтопереробної промисловості, від депутатського корпусу Сумської обласної ради.

Бажаю, щоб ваша самовіддана праця реально забезпечувала зростання добробуту жителів Сумщини і всієї країни. Нехай і надалі ваші зусилля будуть спрямовані на піднесення національної економіки та зміцнення енергетичної незалежності держави Україна.

Миру, здоров’я, достатку та добробуту вам і вашим родинам.

З повагою

Голова Сумської обласної ради                                         Віктор Федорченко

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top