telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Вітання голови Сумської обласної ради до Дня працівників ветеринарної медицини

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Ваша щоденна праця засвідчує високу роль і велике значення служби ветеринарної медицини, вагому цінність у суспільстві. Ви забезпечуєте профілактику, діагностику та лікування тварин, відвертаєте загрозу для життя та здоров’я людей, ведете державний нагляд за якістю та безпекою продукції тваринного і рослинного походження. Свідченням цього є епізоотичне благополуччя Сумщини.

Від вашої невичерпної енергії, міцних теоретичних знань та наполегливості значною мірою залежить вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять перед нашим регіоном та державою в цілому.

Сподіваюся, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням будете виконувати поставлені перед вами завдання, дбати про нові професійні здобутки, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю жителів Сумщини.

Висловлюю подяку всім вам за плідну та добросовісну працю, бажаю успіхів на професійній ниві, міцного здоров'я, родинної злагоди і благополуччя, нових здобутків у розвитку ветеринарної медицини області.

З повагою

Голова обласної ради                                                Віктор Федорченко

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top