telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Вітання голови Сумської обласної ради до Дня будівельника

Шановні працівники будівельної галузі Сумщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Разом з вами його відзначають всі жителі області, бо з давніх-давен і донині благородна професія будівельника користується в народі особливою повагою. Ви заслужили її своїм талантом, втіленим у чудові споруди, які складають славу нашого поважного своїм віком і, в той же час, вічно молодого краю.

Ви активно впроваджуєте новітні технології, використовуєте найсучасніші матеріали, будівельну техніку та устаткування, вивчаєте й застосовуєте останні досягнення світової науки і практики містобудування. Саме завдяки вам отримують нове життя архітектурні шедеври, стають кращими і ошатнішими рідні вулиці і площі. Попереду у вас багато роботи. Адже після перемоги України нам доведеться відновлювати рідну Сумщину.

У день вашого професійного свята від щирого серця бажаю вам і вашим близьким здоров’я та миру. Нехай ваша праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні - процвітання.

З повагою

Голова обласної ради                                                Віктор Федорченко

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top