telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови обласної ради до 83-ї річниці створення Сумської області

Шановні жителі Сумщини!

Від себе особисто та від імені депутатського корпусу щиро вітаю всіх жителів нашого прекрасного краю з 83-м Днем народження Сумської області! За більш як вісім десятків років вона стала потужним регіоном, виховала багатьох знаних людей, серед яких Герої Радянського Союзу, Герої України, Герої соціалістичної праці, Народні артисти, скульптори, педагоги, знані військові. Їх імена відомі далеко за межами України.

Ми пишаємося нашими здобутками і досягненнями у промисловій та сільськогосподарській галузях, у сферах медицини, культури і освіти, у спорті та розвитку молодіжної політики. І все це завдяки згуртованості жителів, їхньому ентузіазму і цілеспрямованості, завзятому прагненню творчою працею зробити свою Батьківщину і рідну Сумщину краще.

День народження – це привід для підбиття підсумків, можливість спільно обговорити важливі для нас завдання на майбутнє. Ми повинні прикласти максимум зусиль, знань і досвіду, щоб зберегти й примножити цінності й традиції наших земляків, які створювалися й дбайливо передавалися з покоління в покоління.

Всі ми з гордістю називаємо себе – сумчани! Тож я упевнений, що енергія добра й творення буде супроводжувати всіх нас і стане заставою нових досягнень, економічного й духовного процвітання нашого регіону. Бажаю всім жителям області здоров’я, благополуччя, невпинного ентузіазму на благо рідної Сумщини.

З повагою
голова обласної ради                                           Віктор Федорченко

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top