telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови Сумської обласної ради з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування Сумщини!

Щиро вітаю всіх із нашим спільним святом – Днем місцевого самоврядування!

Це свято тих, хто працює в територіальних громадах, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми Сумщини, дбають про розквіт і зростання області.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл, селищ, міст. Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати європейську державу. І всі  ми об’єднані навколо однієї мети – покращити життя людей через виконання соціально-економічних проєктів як на обласному, так і на місцевих рівнях.

У цей святковий день висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність. Бажаю міцного здоров’я, щастя й добробуту, миру і злагоди, нових трудових звершень, успіхів, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови рідної Сумщини.

 

З повагою

Голова Сумської обласної ради                              Віктор Федорченко

 

Також читайте:

 

 

Останнє оновлення на Середа, 08 грудня 2021, 18:35

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top