telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Вітання голови Сумської обласної ради до Дня машинобудівника

Шановні трудівники і ветерани машинобудування Сумщини!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради прийміть щирі вітання з вашим професійним святом.

Наш край завжди славився досягненнями у сфері машинобудування і продукція цієї високотехнічної галузі користувалася попитом у всьому світі. На жаль, війна на Сході країни, економічна криза внесла свої корективи, втім і сьогодні сумське машинобудування знане й затребуване, витримує конкуренцію з відомими фірмами, з честю несе сумську марку якості. Бо ваш професіоналізм і наполегливість здатні подолати будь-які негаразди.

Завдяки вашим трудовим досягненням машинобудування завжди було і залишається важливою складовою частиною промисловості міста і країни, вашу продукцію знають та цінують далеко за її межами.

Дякую вам за терпіння і сумлінну працю, зичу вам подальших творчих та трудових досягнень, теплих ділових відносин, оптимізму, добробуту, достатку та здоров’я на довгі роки вам та вашим родинам!

З повагою

Голова Сумської обласної ради                                          Віктор Федорченко

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top