telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Вітання голови Сумської обласної ради з Днем партизанської слави

Шановні жителі Сумщини! Дорогі ветерани!

22 вересня Україна відзначає День партизанської слави! День шани колишніх партизанів і підпільників, усіх, хто в роки Другої світової війни став до нерівного бою з фашистськими окупантами.

Партизанський рух був масовим виявом високого патріотизму сотень тисяч добровольців, самовіддана боротьба яких за свободу вважається одним із важливих чинників перемоги над ворогом.

Сумщина стала колискою партизанського руху. Об’єднаний Путивльський  загін під командуванням Сидора Ковпака одним з перших почав вести успішну боротьбу з оккупантами, подолавши складний шлях від Путивля до Карпат. Сумщина також пишається тим, що у селі Дубовичи Кролевецького району на окупованій гітлерівцями території 23 лютого 1942 року відбувся єдиний у історії війни парад партизан.

Ми пишаємося нашими земляками й тими, хто здобував для нас мир під час Другої світової війни. Наш святий обов'язок берегти пам'ять про мужність оборонців і визволителів рідної землі.

У цей день кожній родині бажаю миру, а також міцного здоров'я, щастя, сімейного затишку та добробуту!

З повагою

Голова Сумської обласної ради                                Віктор Федорченко

 

 

Останнє оновлення на Середа, 22 вересня 2021, 12:10

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top