telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови Сумської обласної ради до Дня працівників лісу

Шановні працівники та ветерани лісового господарства Сумщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! Ліс – це безцінний дар. Його охорона та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства регіону. Нині перед вами стоять надзвичайно важливі завдання: впроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства, не допускати самовільних вирубок, забезпечувати захист лісів від пожеж, боротися зі шкідниками, розвивати науково-технічну базу лісової галузі.

Ваша благородна праця, спрямована на примноження і раціональне використання лісових багатств нашого регіону та виплекана багатьма поколіннями лісівників, заслужено користується людською шаною і повагою. Створені вашими працьовитими руками зелені насадження надійно захищають землі Сумщини від водної та вітрової ерозії, сприяють екологічному та естетичному поліпшенню довкілля. Сьогодні, як ніколи, важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства.

Тож прийміть слова щирої вдячності за вашу невтомну працю, за все те, що ви робите для нашого добробуту. У день професійного свята бажаю вам міцного здоров'я, щастя і благополуччя, успіхів та наполегливості у досягненні поставленої мети!

З повагою

Голова обласної ради                                                Віктор Федорченко   

 

 

Також читайте:

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top