telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Вітання до 30-ї річниці Незалежності України

Дорогі земляки!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради щиро вітаю вас з Днем народження нашої Батьківщини.

30 років. Багато це чи мало? Дехто скаже, що це не значний ювілей. Але для досягнення цієї Незалежності пройшли десятиліття боротьби. Не одне покоління українців упродовж віків клали на вівтар державного сьогодення свої життя і здоров’я, розум і здобутки, аби на світовому просторі сяяла зірка незалежної України.

У непростий час відзначаємо велике національне свято нашої державності. Громадяни України, серед яких чимало земляків-сумчан, змушені зі зброєю в руках відстоювати цілісність території. Переповнені гордістю за рідну землю, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, вони словом і ділом допомагають воїнам та постраждалим від збройного конфлікту, займаючись волонтерством.

Пройшовши серйозні випробування, українці створили свою незалежну державу, яка існує ось вже три десятиліття. Наступне наше завдання – зробити її країною наших мрій.

Водночас у країні відбуваються непрості, але необхідні економічні, соціальні та інші зміни. Вони вимагають єднання влади і народу, ефективної державної політики. Тільки об’єднавши зусилля всього суспільства ми зможемо відстояти Незалежність, досягти економічного зростання, забезпечити справжній розквіт України як успішної держави заможних громадян.

Нехай сьогоднішнє свято додасть вам наснаги на шляху до нових перемог в ім’я процвітання нашої Вітчизни! Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, добра й миру.

 

З повагою
голова обласної ради                                        Віктор Федорченко

 

 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 23 серпня 2021, 21:22

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top