telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Вітання голови Сумської обласної ради до Дня архітектора України

Шановні архітектори!

Ви вибрали професію, яка завжди була необхідна людям, яка є окрасою життя. Варто тільки згадати неоціненний вклад архітекторів з найдавніших часів і до наших днів, як розумієш, що архітектура – справжнє мистецтво, де необхідне натхнення, сміливі ідеї, оригінальні конструкторські рішення.

Працюючи на благо нашої області, ви перетворюєте Сумщину на красивий регіон, з неповторними будівлями, пам’ятниками, відродженими храмами. Ваша діяльність неможлива без гідної професійної підготовки, постійного самовдосконалення, творчого натхнення і кропіткої щоденної праці.

Тож хочу побажати вам у цей святковий день злагоди, міцного здоров’я, щастя, творчого натхнення, визнання колег, жителів та гостей області, нових досягнень у справі розбудови Сумщини, формування її архітектурного обличчя та збереження історичних надбань.

 

З повагою

голова  обласної ради                                                         Віктор Федорченко

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top