telegram Facebook Twitter instagram Youtube

30-річчя відзначає Сумський обласний центр зайнятості

Дорогі друзі!

З нагоди ювілею від імені обласних депутатів щиро вітаю вас зі святом і зичу багато радості, добра, успіхів у вашій непростій діяльності.

Певно, що всі 30 років, а в останній час особливо, Сумський обласний центр зайнятості витримує велике навантаження, адже через відсутність роботи багато людей звертається до центру в пошуках цієї роботи, за соціальною допомогою. Фахівці центру допомагають працевлаштуватися, сприяють перенавчанню, переорієнтації громадянам різного віку, освіти, спеціальностей, тісно співпрацюючи з роботодавцями області, професійно-технічними освітніми закладами.

Щиро дякую за вашу працю, за увагу до людей, за ініціативи, адже саме Сумський обласний центр зайнятості став зачинателем багатьох державних еталонів в обслуговуванні людей, зокрема семінари, тренінги, «круглі столи», зустрічі, наради, міні-ярмарки вакансій тощо. Центр практикує співпрацю з обласною організацією роботодавців «Сумський регіон», з обласними фондом підтримки підприємництва, Сумським регіональним фондом з інвестицій та розвитку.

Тож не зупиняйтеся на досягнутому! Нехай напрацьований вами досвід буде надійним підґрунтям для подальших звершень на благо людей!

 

З повагою

голова Сумської обласної ради                                   Віктор Федорченко

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top