telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку Сумщини!

Від імені депутатського корпусу Сумської обласної ради прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.

Нині ми переживаємо непрості часи – коронавірусна епідемія охопила всю планету. Мільйони людей відірвані від нормального життя, улюбленої роботи, від родин і друзів. Але саме ви щоденно приходите в кожну оселю, розповідаючи про перебіг подій у світі, допомагаючи людям відчути причетність до процесів сьогодення. Ми вдячні вам за широкі можливості для людських контактів та спілкування.

Вірю, що й надалі працівники радіо, телебачення та зв’язку, втілюючи в життя нові цікаві ідеї, робитимусь усе, аби забезпечити об’єктивне інформування земляків про суспільно-політичні, економічні та культурні події.

Дорогі журналісти, творці передач і всі, хто поза кадром, фахівці зв’язку, що забезпечують роботу телефонних мереж і таких важливих на сьогодні мереж Інтернет-зв’язку! Зичу вам і вашим родинам насамперед міцного здоров’я, щастя й радості! Професійного успіху й невтомного творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег.

 

З повагою
голова Сумської обласної ради                                              Володимир Токар

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top