telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Вітання голови Сумської обласної ради до Дня працівників лісу

Шановні працівники та ветерани лісового господарства Сумщини!

Прийміть найщиріші вітання від імені депутатів Сумської обласної ради з нагоди професійного свята – Дня працівників лісу.

Без перебільшення, ліс – наше найбільше природне багатство. А ще екологічна безпека, основа економічної стабільності. Бережуть, примножують, дбайливо і раціонально використовують цей безцінний національний скарб працівники лісогосподарських підприємств, що підпорядковані Сумському обласному управлінню лісового та мисливського господарства й ОКАП «Сумиоблагроліс».

Хочу висловити їм особливу подяку за вірність професії, невтомну і наполегливу працю при відновленні лісового фонду рідного краю. Адже сьогодні, як ніколи, важливо примножувати лісові насадження, аби зберегти їх для прийдешніх поколінь.

Низький уклін ветеранам галузі, які доклали чимало зусиль та енергії для охорони і захисту лісів, а нині займаються просвітницькою діяльністю.

Сердечно зичу всім лісівникам області, їхнім родинам міцного здоров’я і щастя, добра і достатку, невичерпної енергії та успіхів. Нехай над нашими лісами буде мирна неба синь!

  

Зі щирою повагою

голова Сумської обласної ради                                             Володимир Токар

 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top